SESJA OTWARTA EUROPEAN ACADEMY NETWORK
 
European Academy Network serdecznie zaprasza do udziału w otwartej sesji internetowej poświęconej europejskiej demokracji i obywatelstwu europejskiemu. Ta sesja jest częścią naszego 3-dniowego międzynarodowego wydarzenia o wartościach europejskich.
 
Kiedy: Poniedziałek, 29 marca 2021 r
O której: 15:15 - 16:15 CET
 
Sesja otwarta ma na celu przedstawienie dwóch perspektyw dotyczących demokracji europejskiej i obywatelstwa europejskiego. Będziemy gościć Stefana Georgiev, socjologa i badacza społecznego, który opowie o aktualnym rozumieniu i wyzwaniach demokracji europejskich rozumianych jako zbioru procedur i wartości.
Drugi gość, Dimitar Dimitrov, opowie o obywatelstwie europejskim „w tworzeniu”: prawa, uczestnictniczeniu i przynależności. Dimitar jest analitykiem politycznym z doświadczeniem w sektorze pozarządowym, zwłaszcza w projektach skupiających się na wartościach europejskich, prawach obywateli i budowaniu społeczności.
 
Jak zapewnić sobie miejsce na sesji: Po prostu zarejestruj się przez ten link - zajmie Ci to 2 minuty: https://us02web.zoom.us/.../tZIpfuyurDkqHNTPQr4tuRJPjUR2R...
 
Jak się przyłączyć: Jak tylko się zarejestrujesz, otrzymasz link Zoom. Pamiętaj, aby połączyć się przez Zoom 3-4 minuty przed planowanym startem, abyśmy mogli się przywitać, gdy dołączysz do otwartej sesji.
 
Kto weźmie udział w sesji: Partnerzy European Academy Network - wolontariusze, decydenci i eksperci z 14 organizacji - lokalnych samorządów, organizacji społecznych, agencji rozwoju i lokalnej grupy działania. Reprezentujący 13 krajów Europejskich!
 
Co to jest European Academy Network: Jest to Sieć Miast w ramach programu Europa dla Obywateli. Głównym celem European Academy Network jest zapewnienie europejskim lokalnym i regionalnym decydentom, stowarzyszeniom i obywatelom narzędzi, które będą wspierać ich świadomy udział obywatelski i polityczny na szczeblu UE. European Academy Network łączy miasta i organizacje z całej Europy, które chcą uczestniczyć w szeregu międzynarodowych wydarzeń, podczas których będą uczestniczyć w modułach szkoleniowych z zakresu polityki - grach symulacyjnych, które pozwolą im lepiej zrozumieć procedury i standardy, które składają się na Europę i aktywne obywatelstwo europejskie. Sieć będzie również gromadzić dobre praktyki dotyczące tego, jak lokalni decydenci i obywatele mogą „zbliżyć się do Europy” i uczestniczyć w jej tworzeniu.
 

Aplikacja mobilna Questy Wyprawy Odkrywców


Ulotki Questowe


Wirtualny spacer

 

 

 

 

Odwiedzin na stronie

Dziś272
Wczoraj431
Bieżący tydzień2581
Bieżący miesiąc8632
Wszystkich716460