Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020
 
Europejskie Forum Gospodarcze to organizowane przez Województwo Łódzkie cykliczne wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Wydarzenie z ugruntowaną pozycją, stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż. Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów.
 
Tegoroczna edycja EFG, która odbędzie się w dniach 2-4 grudnia 2020 r., będzie wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze, odbędzie się online. Formuła ta jest nie tylko odpowiedzią na sytuację epidemiczną, ale również znakomitym punktem wyjścia do rozmowy o tym, jak pandemia zmienia obraz polskiej i europejskiej gospodarki. Nigdy w historii Forum sytuacja gospodarcza kraju nie podlegała tak dynamicznym zmianom. Firmy działają w warunkach skrajnej niepewności, bez możliwości sięgnięcia po sprawdzone rozwiązania, ponieważ mamy do czynienia z wydarzeniem bezprecedensowym w skali globalnej. Dlatego tak ważne staje się spotkanie z ekspertami, omówienie doświadczeń z innymi przedsiębiorcami i próba wypracowania własnych rozwiązań.
 
Ważnym punktem Forum będzie przyznanie Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. Ideą wydarzenia jest nagrodzenie osób konsekwentnie budujących pozytywny wizerunek województwa łódzkiego oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu.
 
Szczegóły wydarzenia poniżej. Zachęcamy do udziału. 
 

Aplikacja mobilna Questy Wyprawy Odkrywców


Ulotki Questowe


Wirtualny spacer

 

 

 

 

Odwiedzin na stronie

Dziś46
Wczoraj327
Bieżący tydzień373
Bieżący miesiąc7164
Wszystkich681665